XXVII ORLEN Mistrzostwach Polski Oldboyów: Transmisje z wyjątkowym komentarzem i anegdotami tylko na kanale You Tube Siatkarskich Lig!

Po kilku latach rywalizacji w Kędzierzynie-Koźlu, tym razem miłośnicy siatkówki, którzy wystąpią w XXVII ORLEN Mistrzostwach Polski Oldboyów rywalizują w Drzonkowie. To malownicze miejsce, będące od kilku lat częścią miasta Zielona Góra w województwie lubuskim, gości najlepszych siatkarzy oldboyów. Kanał Siatkarskie Ligi na YouTube przeprowadza relację w trakcie każdego dnia turnieju. Warto je włączyć, bo gośćmi Krzysztofa Wanio są ciekawi ludzie polskiej siatkówki!

Turniej rozpoczął się 2 czerwca i potrwa do niedzieli. Rozgrywany jest w hali WOSiR przy ul. Olimpijskiej 20. Bierze w nim udział kilkuset zawodników w sześciu kategoriach wiekowych, od najmłodszych 35 plus, po najstarszych 65 plus. Pierwsze mecze odbyły się w piątek, rozdanie medali przewidziano na niedzielę.

Ci, którzy nie będą mogą oglądać zmagań naszych starszych mistrzów – w poprzednich edycjach turnieju na boiskach oglądaliśmy popisy m.in. Sebastiana Świderskiego, Dawida Murka, Andrzeja Stelmacha, Robert Prygla, czy Roberta Szczerbaniuka – mogą obejrzeć transmisje na kanale YT Siatkarskie Ligi. W piątek transmisja, wraz z wywiadami rozpoczęła się o godz. 18, w sobotę ruszy o 12 i 15, w niedzielę o godz. 12. Serdecznie zapraszamy do oglądania na żywo i z odtworzenia!

Piątek

Sobota - od 12

Sobota - od 15

Niedziela - od 12


Sponsorem Głównym Mistrzostw Polski Oldboyów 2023 jest firma PKN ORLEN SA.


ORLEN OLDBOYS VOLLEYBALL CUP 2023
XXVII Mistrzostwa Polski Oldboyów w Piłce Siatkowej im. Wojciecha Zielińskiego
Drzonków, 2-4.06.2023

Zawody zostaną rozegrane w siedmiu kategoriach wiekowych:
- powyżej 35 lat
- powyżej 40 lat
- powyżej 50 lat
- powyżej 55 lat
- powyżej 60 lat
- powyżej 65 lat

Wszystko na temat zawodów: https://www.oldboysvolleyballcup.pl/

Wyniki na żywo: https://www.oldboysvolleyballcup.pl/oldboyGames.html

Powrót do listy

Powiązane informacje

POWIĄZANE WIADOMOŚCI